Jsme tým odborníků s profesionálním zázemím a přinášíme ověřená řešení a spolehlivou péči

Od roku 2009 garantujeme vysokou kvalitu služeb a dodaných řešení

Pracujeme pro velké i malé společnosti, veřejný a soukromý sektor v České republice, Velké Británii, Rakousku, Holandsku a dalších státech EU.

 • Kentico Quality Expert

  Jsme Kentico Quality Expert, což je certifikace, která ověřuje vysokou úroveň kvality naší práce a odborných znalostí.

  Aby naše projekty prošly tímto auditem, musely dosáhnout vysokého standardu návrhu architektury, způsobu vývoje a výkonu aplikace.

 • Kentico Quality Expert

  Již 11 let jsme předním Kentico Solution Partnerem, kde našim klientům dodáváme služby Kentico developmentu a dlouhodobému rozvoji jejich projektů.

  Za naším třicetičlenným týmem stojí více než 200 projektů na platformě Kentico.

 • Kentico Quality Expert

  Máme zkušenosti jak s vývojem, tak s provozem webových projektů na cloudovém řešení od Azure nebo našich serverech. Našim klientům tak nabízíme kompletní servisní služby v oblasti rozvoje a provozu jejich projektů.

 • Kentico Quality Expert

  Rozumíme technologiím, se kterými pracujeme. Naši vývojáři pravidelně procházejí Microsoft zkouškami, proto jsme už pátým rokem Microsoft Silver Partner pro Application Development.

Pracujeme pro tyto významné klienty

Spolupráce s Bluesoftem si ceníme zejména pro jejich rychlou odezvu a seriózní jednání. Je to partner, na kterého se můžeme spolehnout.

Marek Lorenc
Marek Lorenc
Marketing Specialist
CzechInvest

Se společností Bluesoft spolupracujeme nepřímo od roku 2016, kdy započaly přípravy na spuštění online sázení. Posledním opravdu velkým projektem, který Bluesoft velmi dobře zvládl, byl redesign celého portálu s přípravou plně responsive verze. Na samotné spolupráci bych nejvíce ocenil profesionalitu komunikace a hluboké znalosti o Kenticu a technologiích s ním spojených.

Martin Kocourek
Martin Kocourek
Specialista front-endu a CMS
Sazka

Bluesoft nám pomohl s řešením webu pro celý region CE pro naši společnost. Byli pro mě partnerem pro celý tento projekt, který nebyl jednoduchý, protože vyžadoval koordinaci více zemí, ale hlavně komunikaci a řešení problémů s korporátním IT oddělením. Vše jsme ale s jejich pomocí zvládli.

Petra Schneeweiss
Petra Schneeweiss
Marketing manager
Deceuninck

Na spolupráci s týmem Bluesoftu jsem ocenil, že nám byli partnerem, který nám pomohl nejen se samotným vývojem ecommerce platformy, ale také přicházeli s návrhy řešení a vlastními podněty, které vedly k lepšímu naplnění našich cílů.

Lukáš Haubelt
Lukáš Haubelt
Ecommerce manager
Pietro Filipi

Bluesoft pro nás vyvíjí B2B e-shop pro globální prodej marketingových produktů s atypickým objednávkovým procesem, tzv. Ordering Window. Dodržení termínu spuštění bylo pro tento projekt zásadní. Projektový manažer držel vývoj pevně v rukou a tak se vše stihlo včas a v požadované kvalitě. Nyní máme skvělou B2B platformu na Kentico CMS, kterou můžeme dál rozvíjet.

Pavel Herůfek
Pavel Herůfek
Vedoucí marketingového oddělení
Moravia Propag

Firma Bluesoft je naším dlouholetým parťákem v e-commerce, který nám vždy vyhověl s našimi požadavky na customizaci systému. Díky jejich širokým zkušenostem a know-how nám dokázali nabídnout při řešení našich požadavků efektivnější cesty a tipy, jak naše e-shopy ještě více vyšperkovat.

Michal Jakubec
Michal Jakubec
Marketingový manažer
ZebraStores

Bluesoft vytvořil pro Rozbaleno.cz unikátní software umožňující zvýšit efektivitu klíčového procesu dokumentace/fotografování nového zboží na příjmu a posílání do interního archívu. Je to spolehlivý partner i pro neobvyklá zadání.

František Čekal
František Čekal
Ředitel
Rozbaleno.cz

Přišli jsme s poměrně komplikovaným zadáním, ale pracovníci Bluesoftu pronikli do problematiky velmi rychle a výsledné řešení bylo přesně podle našich představ.

Martin Bambušek
Martin Bambušek
Vedoucí oblasti ITS
Centrum dopravního výzkumu
Jiří Barbořík
Jiří Barbořík
CEO
Jakub Hanák
Jakub Hanák
CTO

Tvorba webů je náš život. Potkali jsme se jako Web Developeři v brněnském Kenticu, kde jsme pět let rozvíjeli tento unikátní CMS systém. Touha vytvářet vlastní projekty ale byla silnější, proto jsme založili Bluesoft a začali na Kenticu weby přímo vytvářet. Propojujeme tak možnosti robustní platformy s kreativitou, prozákaznickým přístupem a férovým jednáním.

Potkat nás můžete v brněnských, pražských nebo londýnských kancelářích

Brno

Brno

CERIT Science park

Botanická 68a

602 00 Brno, Česká republika

Office: +420 530 331 216

E-mail: sales@bluesoft.cz

Potkat nás můžete v brněnských, pražských nebo londýnských kancelářích

Praha

Praha

BiQ Group a.s.

Doudlebská 1699/5

140 00 Praha 4, Česká republika

Phone: +420 723 484 557

E-mail: sales@bluesoft.cz

Potkat nás můžete v brněnských, pražských nebo londýnských kancelářích

Londýn

Londýn

BLUESOFT EN LTD

223 Regent Street

W1B 2QD London, United Kingdom

Phone: +420 723 484 557

E-mail: sales@bluesoft.cz

Bluesoft používá malé cookies ke zlepšení vašeho webu. Můžete je kdykoli deaktivovat z nastavení vašeho prohlížeče. Více informací