Jsme tým odborníků s profesionálním zázemím a přinášíme ověřená řešení a spolehlivou péči

Od roku 2009 garantujeme vysokou kvalitu služeb a dodaných řešení

Pracujeme pro velké i malé společnosti, veřejný a soukromý sektor v České republice, Velké Británii, Rakousku, Holandsku a dalších státech EU.

 • Kentico Quality Expert

  Jsme Kentico Quality Expert, což je certifikace, která ověřuje vysokou úroveň kvality naší práce a odborných znalostí.

  Aby naše projekty prošly tímto auditem, musely dosáhnout vysokého standardu návrhu architektury, způsobu vývoje a výkonu aplikace.

 • Kentico Quality Expert

  Již 11 let jsme předním Kentico Solution Partnerem, kde našim klientům dodáváme služby Kentico developmentu a dlouhodobému rozvoji jejich projektů.

  Za naším třicetičlenným týmem stojí více než 200 projektů na platformě Kentico.

 • Kentico Quality Expert

  Máme zkušenosti jak s vývojem, tak s provozem webových projektů na cloudovém řešení od Azure nebo našich serverech. Našim klientům tak nabízíme kompletní servisní služby v oblasti rozvoje a provozu jejich projektů.

 • Kentico Quality Expert

  Rozumíme technologiím, se kterými pracujeme. Naši vývojáři pravidelně procházejí Microsoft zkouškami, proto jsme už pátým rokem Microsoft Silver Partner pro Application Development.

Pracujeme pro tyto významné klienty

Výsledek nové webové stránky postavené v Kentico předčil má očekávání. Stránka nám pomáhá dosáhnout našich prodejních gólů a nároků v péči o zákazníky, i naši investoři jsou velmi spokojení. Díky všem, externím dodavatelům, internímu podniku a IT týmu za skvělou práci. Velký úspěch!

Michal Hátle
Michal Hátle
Head of Digital
E.ON CZ

Se společností Bluesoft spolupracujeme nepřímo od roku 2016, kdy započaly přípravy na spuštění online sázení. Posledním opravdu velkým projektem, který Bluesoft velmi dobře zvládl, byl redesign celého portálu s přípravou plně responsive verze. Na samotné spolupráci bych nejvíce ocenil profesionalitu komunikace a hluboké znalosti o Kenticu a technologiích s ním spojených.

Martin Kocourek
Martin Kocourek
Specialista front-endu a CMS
Sazka

Kentico nám pomohlo vybudovat řešení na míru s vyváženým TCO. Platforma má všechny moderní marketingové funkce a excelentní developerskou podporu.

Filip Keresteš
Filip Keresteš
Manažer digitálního marketingu
Škoda Auto a.s.

Spolupráce s Bluesoftem si ceníme zejména pro jejich rychlou odezvu a seriózní jednání. Je to partner, na kterého se můžeme spolehnout.

Marek Lorenc
Marek Lorenc
Marketing Specialist
CzechInvest

Rozhodnutí znovu spustit naše webové stránky na Xperience by Kentico značí milník v naší cestě digitální transformací. Práce s Kentico a partnery AG Kuehlhaus a Bluesoft nám umožňuje mapovat a dále rozvíjet náš komplexní digitální ekosystém na jedné silné platformě. Xperience by Kentico nám udržitelně zlepší digitální cestu fanouška a optimalizuje naše interní procesy.

Tobias Sparwasser
Tobias Sparwasser
Director of Communications & Media
1. FSV Mainz 05

Bluesoft nám pomohl s řešením webu pro celý region CE pro naši společnost. Byli pro mě partnerem pro celý tento projekt, který nebyl jednoduchý, protože vyžadoval koordinaci více zemí, ale hlavně komunikaci a řešení problémů s korporátním IT oddělením. Vše jsme ale s jejich pomocí zvládli.

Petra Schneeweiss
Petra Schneeweiss
Marketing manager
Deceuninck

Bluesoft pro nás vyvíjí B2B e-shop pro globální prodej marketingových produktů s atypickým objednávkovým procesem, tzv. Ordering Window. Dodržení termínu spuštění bylo pro tento projekt zásadní. Projektový manažer držel vývoj pevně v rukou a tak se vše stihlo včas a v požadované kvalitě. Nyní máme skvělou B2B platformu na Kentico CMS, kterou můžeme dál rozvíjet.

Pavel Herůfek
Pavel Herůfek
Vedoucí marketingového oddělení
Moravia Propag

Bluesoft vytvořil pro Rozbaleno.cz unikátní software umožňující zvýšit efektivitu klíčového procesu dokumentace/fotografování nového zboží na příjmu a posílání do interního archívu. Je to spolehlivý partner i pro neobvyklá zadání.

František Čekal
František Čekal
Ředitel
Rozbaleno.cz

Přišli jsme s poměrně komplikovaným zadáním, ale pracovníci Bluesoftu pronikli do problematiky velmi rychle a výsledné řešení bylo přesně podle našich představ.

Martin Bambušek
Martin Bambušek
Vedoucí oblasti ITS
Centrum dopravního výzkumu
Potkat nás můžete v brněnských, pražských nebo londýnských kancelářích

Brno

Brno

CERIT Science park

Botanická 68a

602 00 Brno, Česká republika

Office: +420 530 331 216

E-mail: sales@bluesoft.cz

Potkat nás můžete v brněnských, pražských nebo londýnských kancelářích

Praha

Praha

BiQ Group a.s.

Doudlebská 1699/5

140 00 Praha 4, Česká republika

Phone: +420 723 484 557

E-mail: sales@bluesoft.cz

Potkat nás můžete v brněnských, pražských nebo londýnských kancelářích

Londýn

Londýn

BLUESOFT EN LTD

223 Regent Street

W1B 2QD London, United Kingdom

Phone: +420 723 484 557

E-mail: sales@bluesoft.cz