Sblížili jsme fanoušky s německým bundesligovým týmem Mainz 05

Webová prezentace

Německý bundesligový tým 1. FSV Mainz 05 má bohatou historii a tradici, kterou chtějí nadále tvořit a prohlubovat se svými fanoušky nejen na stadionu, ale i online. Ambice byla vytvořit opravdu hladkou a jednoduchou uživatelskou zkušenost, která zanechá ve fanoušcích i investorech jednoznačně pozitivní dojem a bude dlouhodobě držet krok s digitálním světem. Přesně pro tyto důvody si nakonec vybrali zbrusu nové Xperience by Kentico, platformu pojící správu obsahu, marketingové nástroje a šikovné integrace dohromady.

Webová prezentace
Desktop device
Desktop preview
Mobile device
Mobile preview

Rozhodnutí znovu spustit naše webové stránky na Xperience by Kentico značí milník v naší cestě digitální transformací. Práce s Kentico a partnery AG Kuehlhaus a Bluesoft nám umožňuje mapovat a dále rozvíjet náš komplexní digitální ekosystém na jedné silné platformě. Xperience by Kentico nám udržitelně zlepší digitální cestu fanouška a optimalizuje naše interní procesy.

Tobias Sparwasser
Tobias Sparwasser
Director of Communications & Media
1. FSV Mainz 05
Webová prezentace

Bluesoft používá malé cookies ke zlepšení vašeho webu. Můžete je kdykoli deaktivovat z nastavení vašeho prohlížeče. Více informací