Vue.js front-end developer/ka

Vue.js front-end developer/ka

Náš Sazka tým má stále spoustu práce, proto hledáme full-time posilu, která se vyzná ve Vue.js a která nám tento projekt pomůže vyvíjet a udržovat. Konkrétně by ses teda přidal/a do týmu, který pracuje na projektu pro našeho největšího klienta - SAZKU. Hledáme někoho, kdo se Vue.js nebojí a kdo už má za sebou pár projektů. Hledáme někoho, kdo dokáže naskočit rychle do rozjetého týmu a přinese mu své vědomosti a zkušenosti. 

Bluesoft tech-stack:

 • Back-end: .NET MVC, .NET Core MVC, C#, Kentico   
 • Front-end: Vue.js, React.js, Javascript, Typescript, HTML5, CSS3  
 • Nasazení a DevOps: Microsoft Azure  
 • Komunikace a projektové řízení: Office 365 (MS Teams), JIRA, Confluence 

Co od tebe očekáváme?

 • Máš zkušeností s reaktivním front-end vývojem webových aplikací. Potřebujeme do týmu člověka, který se orientuje ve Vue.js a už má za sebou aspoň pár projektů.
 • Máš za sebou vývoj webových aplikací a rozumíš si s SQL.  
 • Máš alespoň pasivní angličtinu – nerozhodí tě anglické rozhraní nebo dokumentace .
 • Pracujeme v týmech, nejsme individualisti, proto mezi sebe chceme přijmout parťáka, který poradí druhým, nebojí se zeptat, když něco neví a bude zodpovědný za svou práci.   

Jaké zkušenosti ti budou výhodou?

Znalost jakýchkoliv dalších technologií je výhodou. Pokud tě láká zkusit i back-endový vývoj (back-end vyvíjíme s .NET Core MVC a C#), můžeme se pobavit taky o pozici Full stack vývojáře/vývojářky. Pokud už jsi pracoval/a s platformou Kentico, ušetříš si pár hodin při e-learningových kurzech v prvních dnech a taky se budeš moct rychleji zapojit do práce.   

Jak vypadá práce u nás?

Bluesoft rychle roste, je nás teď už víc jak 55! Sídlíme v centru Brna na Botanické ulici, konkrétně máme kanceláře v budově Fakulty informatiky Masarykovy univerzity. I proto u nás dáváme příležitost studentům, kteří u nás pracují na part-time, absolvují stáže nebo píšou bakalářku/diplomku. V kanceláři máme ovoce, kávu, čaj, snack bar plný zdravých dobrot, jednou za kvartál velkou firemní snídani, po práci můžeš zahrát playstation. Zkrátka se můžeš těšit na fajn prostředí – zkušení a chytří kolegové, se kterými zajdeš na pivko nebo zahrát tenis. Pořádáme grilovačky, degustace, snídaně a pravidelně sportujeme. Máme tři back-endové týmy (každý tým má 4-8 lidí), jeden front-endový tým, SAZKA tým a tým testerů. Na hladký průběh projektů dohlíží projektoví manažeři. Dále jsou součástí týmu HR a backoffice kolegyně. Pracovat můžeš začít jak v 7 ráno, tak v 10 dopoledne podle preferencí, jen kolem 10:30 mají jednotlivé týmy meetingy, na kterých si kolegové rozdělí úkoly. Rozvržení pracovní doby je na tobě, klidně si protáhni obědovou pauzu na dvě hodiny nebo si přispi. Pokud naplníš domluvený úvazek, jsme flexibilní. Umíme spolupracovat i na dálku, ale preferujeme, když alespoň část týdne budeš sedět v brněnské kanceláři společně s ostatními.

Jaké máme benefity?

 • 5 týdnů dovolené
 • Multisportka
 • Firmou sponzorované vzdělávání (na cokoliv)
 • Nastavení spolupráce dle tvých preferencí: HPP, IČO 
 • Teambuildingy (grilovačka, degustace, tenisový turnaj, koktejlový den a další), PS4 v kanceláři, občerstvení (káva, čaj, ovoce, snack bar)
 • Zázemí skupiny BiQ Group, takže se můžeš profesně posouvat napříč ČR i SK

Láká tě u nás pracovat? Paráda! Rádi se s tebou potkáme na pohovoru, kde při kávě všechno probereme. Pošli nám prosím CV, napiš ještě pár řádků o sobě a my se do 5 pracovních dní ozveme. Pak tě čeká osobní nebo online schůzka, kde ti představíme tým, pozici a firmu. Mezitím se můžeš mrknout na náš Instagram (bluesoftcz), kde najdeš videa a fotky z našich akcí.

Své CV nám zašli na
jobs@bluesoft.cz