DESIGN, DEVELOP & CARE

1.

Kvalitní návrh je základem každého úspěšného projektu. Správná rozhodnutí musí být podložena nejen zkušenostmi, ale i důkladnou analýzou celého projektu.

Nasloucháme a ptáme se

Nasloucháme, abychom se ujistili, že plně chápeme, čeho chcete dosáhnout. Pomůžeme zformovat váš nápad, vyjasnit cíle a stanovit parametry spolupráce, aby se váš projekt mohl posunout kupředu.

Děláme průzkum

Průzkum je zásadní součástí úspěšného projektu. Provedeme průzkum prostředí, ve kterém bude projekt koexistovat, se zaměřením na vaše zákazníky a konkurenty.

Analyzujeme

Analyzujeme potřeby uživatelů s řešením, které splňuje vaše obchodní cíle. Současně se zaměřujeme na technickou část projektu z pohledu funkcionality, platformy, infrastruktury, integrací a budoucího rozvoje.

Navrhujeme

Od drátěného modelu přes interaktivní prototyp až k výslednému grafickému designu postupujeme dle UX principů. Věříme, že dobrá uživatelská zkušenost je nedílnou součástí dobrého designu. Řeší problémy a generuje skutečné výsledky.

Věříme v kombinaci Waterfall & Agile developmentu. I když využíváme časté zpětné vazby od klienta, držíme se společného harmonogramu a pevného rozpočtu projektu.

Zakládáme architekturu

Architektura .NET MVC je naše první volba, kterou Kentico nativně podporuje. Pro webové aplikace často také volíme reaktivní řešení za použití jazyka React nebo Vue.

Pro budoucí provoz zvažujeme buď cloudové řešení Microsoft Azure nebo některou z variant on-premise prostředí.

Front-end & back-end development

Design transformujeme pomocí HTML, CSS a JavaScriptu do webových šablon. Zároveň na back-endu programujeme funkcionality a nakonec obě části složíme dohromady.

Vyvíjíme agilně a používáme nástroje pro sledování úloh. Přesně víte, která část projektu je již hotová a co právě děláme.

Testujeme

U každého projektu provádíme testování jako součást zajištění kvality naší práce. Kontrolujeme funkční stránku i kompatibilitu prohlížečů na různých zařízeních (od desktopů až po mobily).

U rozsáhléjších projektů píšeme automatizované testy, kterými rychle ověříme klíčové funkce aplikace.

Nasazujeme na produkci

Po skončení akceptačního testování ze strany klienta (UAT) migrujeme projekt na produkční prostředí.

Podle typu projektu umístíme aplikaci buď na lokální server/webovou farmu nebo využijeme cloudovou platformu Microsoft Azure.

Všichni členové našeho týmu pracují interně. Dokážeme dlouhodobě rozvíjet a udržovat velké i menší projekty. Garantujeme servisní služby (SLA) s dostupností až 24/7.

Dlouhodobý rozvoj projektu

Dlouhodobý rozvoj a údržba projektů je častým požadavkem našich klientů. Většina našich klientů s námi spolupracuje již mnoho let.

Pro projekty s kontinuálním rozvojem využíváme procesy průběžné integrace (CI) a průběžného nasazování (CD) pomocí služeb Azure DevOps.

Servisní služby až do 24/7

Dokážeme garantovat nepřetržitý provoz, opravy chyb v daném čase, měsíční budget vývojářských hodin, pravidelné nasazování změnových požadavků apod.

Kompletní parametry služeb jsou pokryty servisní smlouvou, včetně sankcí za nedodržení garančních dob.

Konzultace

Nejsme pouhým vykonavatelem klientských požadavků. Pro naše klienty jsme partnerem, který se aktivně podílí na zlepšování projektu.

Společně plánujeme roadmapu vývoje na delší období a dáváme zpětnou vazbu na základě svých zkušeností a osvědčených řešení z jiných projektů.

Výsledek nové webové stránky postavené v Kentico předčil má očekávání. Stránka nám pomáhá dosáhnout našich prodejních gólů a nároků v péči o zákazníky, i naši investoři jsou velmi spokojení. Díky všem, externím dodavatelům, internímu podniku a IT týmu za skvělou práci. Velký úspěch!

Michal Hátle
Michal Hátle
Head of Digital
E.ON CZ

Se společností Bluesoft spolupracujeme nepřímo od roku 2016, kdy započaly přípravy na spuštění online sázení. Posledním opravdu velkým projektem, který Bluesoft velmi dobře zvládl, byl redesign celého portálu s přípravou plně responsive verze. Na samotné spolupráci bych nejvíce ocenil profesionalitu komunikace a hluboké znalosti o Kenticu a technologiích s ním spojených.

Martin Kocourek
Martin Kocourek
Specialista front-endu a CMS
Sazka

Kentico nám pomohlo vybudovat řešení na míru s vyváženým TCO. Platforma má všechny moderní marketingové funkce a excelentní developerskou podporu.

Filip Keresteš
Filip Keresteš
Manažer digitálního marketingu
Škoda Auto a.s.

Spolupráce s Bluesoftem si ceníme zejména pro jejich rychlou odezvu a seriózní jednání. Je to partner, na kterého se můžeme spolehnout.

Marek Lorenc
Marek Lorenc
Marketing Specialist
CzechInvest

Rozhodnutí znovu spustit naše webové stránky na Xperience by Kentico značí milník v naší cestě digitální transformací. Práce s Kentico a partnery AG Kuehlhaus a Bluesoft nám umožňuje mapovat a dále rozvíjet náš komplexní digitální ekosystém na jedné silné platformě. Xperience by Kentico nám udržitelně zlepší digitální cestu fanouška a optimalizuje naše interní procesy.

Tobias Sparwasser
Tobias Sparwasser
Director of Communications & Media
1. FSV Mainz 05

Bluesoft nám pomohl s řešením webu pro celý region CE pro naši společnost. Byli pro mě partnerem pro celý tento projekt, který nebyl jednoduchý, protože vyžadoval koordinaci více zemí, ale hlavně komunikaci a řešení problémů s korporátním IT oddělením. Vše jsme ale s jejich pomocí zvládli.

Petra Schneeweiss
Petra Schneeweiss
Marketing manager
Deceuninck

Bluesoft pro nás vyvíjí B2B e-shop pro globální prodej marketingových produktů s atypickým objednávkovým procesem, tzv. Ordering Window. Dodržení termínu spuštění bylo pro tento projekt zásadní. Projektový manažer držel vývoj pevně v rukou a tak se vše stihlo včas a v požadované kvalitě. Nyní máme skvělou B2B platformu na Kentico CMS, kterou můžeme dál rozvíjet.

Pavel Herůfek
Pavel Herůfek
Vedoucí marketingového oddělení
Moravia Propag

Bluesoft vytvořil pro Rozbaleno.cz unikátní software umožňující zvýšit efektivitu klíčového procesu dokumentace/fotografování nového zboží na příjmu a posílání do interního archívu. Je to spolehlivý partner i pro neobvyklá zadání.

František Čekal
František Čekal
Ředitel
Rozbaleno.cz

Přišli jsme s poměrně komplikovaným zadáním, ale pracovníci Bluesoftu pronikli do problematiky velmi rychle a výsledné řešení bylo přesně podle našich představ.

Martin Bambušek
Martin Bambušek
Vedoucí oblasti ITS
Centrum dopravního výzkumu

Chcete vědět více? Položte nám otázku

Je pro nás důležitý přímý kontakt klienty. Konzultace, prezentace provádíme u nás, online nebo přímo u Vás. Neváhejte se nám ozvat s dotazem či bližší specifikací Vaší poptávky.

Petr Lebeda
Petr Lebeda Sales & Consulting Manager +420 723 484 557