career.heroAlt

Team Leader (C# .NET Core)

Popis pozice:

Hledáme Team Leadera, který povede tým pěti C# .NET vývojářů.
Nabízíme spolupráci na Full time (on site / remote).

Náplň práce:

  • Návrh architektury a back-end vývoj webových aplikací postavených na .NET Core MVC a Kentico Xperience/Kontent
  • Řízení kompletního cyklu vývoje, codereview, CI/CD (Azure DevOps)
  • Vedení týmu vývojářů

Očekáváme:

  • Výbornou znalost objektově orientovaného programování (C# .NET výhodou)
  • Zkušenosti s návrhem SW aplikací
  • Dobrou znalost HTML5, CSS3, SASS (LESS), JavaScriptu a SQL
  • Praxi na pozici senior developer nebo team leader min. 2 roky
  • Schopnost vedení týmu vývojářů
  • Anglický jazyk min. na úrovni B2

Výhodou:

  • Zkušenosti s reaktivním front-end vývojem webových aplikací (Vue.js, React)
  • Zkušenosti s platformou Kentico Xperience nebo CaaS Kentico Kontent

Nabízíme:

  • Full time v centru Brna
  • Práce na HPP nebo spolupráce na IČO
  • Flexibilní pracovní dobu, práci v mladém kolektivu
  • 5 týdnů dovolené
  • Spolupráci na zahraničních projektech
  • Moderní kanceláře v centru Brna - CERIT, Botanická 68a, Brno
  • Moderní kanceláře na Praze 5 - Křížová 2598/4, Praha 5
  • Teambuildingy a zábava v kanceláři i mimo ni
  • Relaxační zónu, čerstvé ovoce a PS4 Pro bereme jako samozřejmost
  • Možnost účasti na vzdělávacích akcích dle vlastního výběru
  • Po práci můžete sportovat s kartou Multisport hrazenou firmou
  • Získání zkušeností s profesionálním platformou Kentico
  • Dobré finanční ohodnocení a bonusy za nadstandardně odvedenou práci

V případě zájmu nám zašli své CV a ohledně termínů pohovorů formou video callu ti dáme vědět do 3 pracovních dnů.

Své CV nám zašli na
jobs@bluesoft.cz