career.heroAlt

UX/UI desingner/ka

Popis pozice:

Hledáme UX/UI designéra webových a mobilních aplikací.
Nabízíme spolupráci na Full/Part time (on site).
Pozice je vhodná i pro VŠ studenty.

Náplň práce:

  • UX/UI návrh webů a webových aplikací
  • UX/UI návrh mobilních aplikací
  • Vedení řízených rozhovorů/workshopů s klient za účelem získání požadavků
  • Spolupráce s front-end vývojáři

Očekáváme:

  • Zkušenosti s návrhem firemních webů, eshopů nebo mobilních aplikací
  • Zkušnosti s návrhem responzivního designu
  • Zkušenosti s Adobe Photoshop, Adobe Illustrator nebo Adobe XD
  • Smysl pro detail
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Schopnost týmové spolupráce

Výhodou:

  • Znalost principů implementace responzivních webů
  • Zkušenosti s návrhem brandu a CI
  • Zkušenosti se stříháním videa a výrobou video spotů
  • Zkušenosti s postprodukcí fotografií
  • Zájem o fotografování

Nabízíme:

  • Full/Part time v centru Brna
  • Práce na HPP, DPP nebo spolupráce na IČO
  • Flexibilní pracovní dobu, práci v mladém kolektivu
  • 5 týdnů dovolené
  • Spolupráci na zahraničních projektech
  • Moderní kanceláře v centru Brna - CERIT, Botanická 68a, Brno
  • Teambuildingy a zábava v kanceláři i mimo ni
  • Relaxační zónu, čerstvé ovoce a PS4 Pro bereme jako samozřejmost
  • Možnost účasti na vzdělávacích akcích dle vlastního výběru
  • Po práci můžete sportovat s kartou Multisport hrazenou firmou (100% full-time, 50% part-time)
  • Získání zkušeností s profesionálním platformou Kentico
  • Dobré finanční ohodnocení a bonusy za nadstandardně odvedenou práci

V případě zájmu nám zašli své CV a ohledně termínů pohovorů formou video callu ti dáme vědět do 3 pracovních dnů.

Své CV nám zašli na
jobs@bluesoft.cz